محل تبلیغات شما

کتاب موج آزمون زیست شناسی الگو توسط دکتر اشکان هاشمی تالیف و در ۲۲۴ صفحه منتشر گردیده است .کتاب موج آزمون زیست الگو شامل ۲۰ آزمون جامع استاندارد شبیه سازی شده با کنکور سراسری است.در همه ی این آزمون ها از همه ی فصل ها سوال طرح شده است.درجه سختی هر آزمون تقریبا مشابه کنکورهای سراسری سال ۹۱ تا آخرین کنکور برگزار شده است .توجه داشته باشید که کتاب موج آزمون زیست الگو زمانی برای شما مفید است که مطالعه و تست زدن هر فصل را به صورت جداگانه انجام داده باشید و بعد از آن آزمون های کتاب موج آزمون زیست الگو را به صورت زمان بندی شده (هر کدام حداکثر ۵۰ دقیقه) از خود امتحان بگیرید . در آخر هم به بررسی و تحلیل سوالات بپردازید .

 توضیح کتاب قدیم موج آزمون زیست شناسی الگو

دانش آموزانی که می خواهند خود را برای آزمون های آزمایشی مختلف آماده کنند و یا در دوران جمع بندی هستند و می خواهند در مدت زمان کم آن چه که در ذهن دارند را منظم و کاربردی کنند. خوب می تونند از کتاب موج آزمون زیست الگو  بهره برداری کنند.خلاصه درس: دراین قسمت سعی شده که مهمترین نکات فصل مورد نظر دسته بندی شود. باید توجه داشته باشید که پیش فرض نویسنده این بوده که شما یک بار فصل مورد نظر را قبلا مطالعه کرده اید و در حال حاضر احتیاج به یک مرور ساده دارید عبارات مهم و جملات کلیدی دارید در دسترس شما قرار دارد.

آزمون های سطح بندی شده: به دلیل این که مخاطب کتاب، طیف وسیعی از دانش آموزان را شامل می شود، در ابتدای هر آزمون ، سطح دشواری و زمان پیشنهادی قرار داده است.

سایر محصولات کتاب کنکور انتشارات الگو در سایت عشق کتاب 

موج آزمون ادبیات الگو     لغت واملا الگو      موج آزمون فیزیک الگو    قرابت معنایی الگو     آرایه ادبی الگو    دستور زبان الگو     موج آزمون شیم پایه الگو

موج آزمون شیمی دوازدهم الگو

خواص دارویی کاکوتی چیست

دعوای خواهر و برادر نوجوان

آکنه چیست و علت بروز آکنه و درمان آن چیست

آزمون ,موج ,زیست ,کتاب ,الگو  ,بندی ,آزمون زیست ,موج آزمون ,کتاب موج ,الگو    ,آزمون های ,توجه داشته باشید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین زندگی آموزشگاه فنی و حرفه ای طلا و جواهرسازی کوروش کرمان Jean's memory فروش سوله در شهرک صنعتی پرند مطالب اینترنتی یادگیری و خلاقیت ذهنی orenoref waludersful flipculridep خانه خدا در سال 1269 هجری شمشی