محل تبلیغات شما

چگونه قهوه می تواند از آایمر وپارکینسون جلوگیری کند

چگونه قهوه می تواند از آایمر وپارکینسون جلوگیری کند محققان می گویند برخی ترکیبات موجوددر قهوه ممکن است سبب جلوگیری از ایجاد پلاک شوند. هر چند مطالعات بیشتری لازم است.

تحقیق توسط: Christopher Curley

25 نوامبر 20

بیش از 6 نفر از 10 نفر از ما هر روزیک فنجان به طور منظم قهوه مصرف می کنیم 2.7 فنجان روزانه.

بنابراین، باید به عنوان خبر خوببرای بسیاری از مردم که قهوه مصرف می کنند باشد اثر نوروپاتیک کاهش خطر ابتلا بهبیماری آایمر و همچنین بیماری پارکینسون.

این بر اساس یک مطالعه جدید ازمحققان دانشگاه تورنتو و موسسه تحقیقات کرمیب در کانادا است.

بسیاری از مطالعات قبلی ارتباط بینمصرف قهوه و کاهش خطر ابتلا به بیماری آایمر و بیماری پارکینسون را نشان دادهاند. برای این مطالعه، محققان تصمیم به کنکاش عمیق تر گرفتند .

به طور خاص، آنها در مورد اینکهترکیبات مختلف در سه نوع مختلف عصاره قهوه - light roast،  dark roastو قهوه بدون کافئین decaffeinated- برمغز تاثیر گذاشته تحقیق کردند

این ترکیبات عبارتند از آمیوئید بتا amyloid-betaو amyloid-tau،اسید آمینه که در افراد با بیماری آایمر و همچنین آلفا سینوکلینalpha-synucleinپروتئینی است که به بیماری پارکینسونمرتبط است، در غلظت های بالاتر ظاهر می شود.

محققان دریافتند که گروهی از ترکیباتبه نام فنیلین دانها phenylindanes در قهوه تاثیر قابل توجهی بر جلوگیری از دو آمیلوئید در چسبیدن به همدر آزمایشگاه دارند.

طبق گفته موسسه ملی سالخوردگان، اینتوده های آمیلوئید، که اغلب به عنوان پلاک نامیده می شوند، به عنوان یک شاخص کلیدیو شاید علت بیماری Alzheimer's شناخته می شوند.

عصاره های قهوه تیره بر روی فرمپلاک، هر دو در شکل کافئین و بدون کافئین، بهتر عمل می کنند، هرچند هر سه عصارهدارای مزایایی بودند.

بیشتر از کافئین

یکی از مهمترین اقدامات تحقیقاتی ایناست که حضور کافئین بر اثربخشی قهوه در مهار پلاک آمیلوئید تاثیر نمی گذارد.

مطالعات قبلی که در مورد تاثیر قهوهدر توسعه بیماری آایمر و سایر اختلالات جنونی بررسی شد، اغلب کافئین را شامل میشود، دانشگاه فلوریدا در سال 2012 سطح بالای کافئین رادر خون افراد مبتلا به زوالعقل پیدا کردند

برای اطلاعاتبیشتر چگونه قهوه می تواند از آایمر وپارکینسون جلوگیری کند کلیک کنید

مطالب مرتبط:

 اثر کافئین بر قلب

پاکسازی پلاکهای مغز در خواب  

 

خواص دارویی کاکوتی چیست

دعوای خواهر و برادر نوجوان

آکنه چیست و علت بروز آکنه و درمان آن چیست

قهوه ,آایمر ,بیماری ,پارکینسون ,کافئین ,جلوگیری ,آایمر و ,و پارکینسون ,پارکینسون جلوگیری ,بیماری آایمر ,قهوه می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
James's blog اهم رویدادهای سینمایی استان یا مرتبط با جشنواره نورنامه شهید کربلایی مهدی شکیبا granoselpros هه‌رمان comphapoce boltpresathas Francine's memory باران یعنی تو برگردی . . .