محل تبلیغات شما


هفته پانزدهم بارداری: توصیه،علائم و آنچه انتظار دارید در هفته پانزدهم بارداری، بدن ما باید علائم بارداری رانشان دهد.

نوزاد درهفته پانزدهم بارداری چه اندازه بزرگ می شود؟

این هفته،کودک شما در حدود اندازه پرتقال بزرگ است و وزن آن در حدود همان تخم مرغ است.

کودکم چه کار می کند در هفته پانزدهم بارداری؟

در هفته پانزدهم بارداری گوش ها را در هر طرف سر خود نگه می دارند و چشمانشاناز طرف سر او به طرف چهره او حرکت می کنند. چشم ها شروع به حساس شدن به نور میکنند،اکنون می توانند نور روشن را ثبت کنند.

علاوه بر اینکه زمان زیادی در حال رشد صرف می کند، تمرین تنفس، مکیدن و بلعمی کنند، به طوری که همه مهارت های لازم برای زنده ماندن در جهان وسیع را پیداخواهد کرد شما هنوز آن را احساس نمی کنید.

در هفته پانزدهم  بارداری، کودک شما نیز شروع به شنیدن صداهای از دنیایبیرون می کند؛ صداهای سیستم گوارش شما و قلب شما را می شنود باعث می شود به اوآرامش دهد .

کودک شما با موهای ریزکُرک مانند پوشیده شده است، به نام lanugo. این معمولا پیش از تولد آنها ناپدیدمی شوند، مگر اینکه آنها به زودی بدنیا بیاییند .

این هفته کودک شما ممکن است شروع به که کند.

علایم متداول در هفته پانزدهم بارداری:

1) سوزش سر دل و سوء هاضمه

حالا که تهوع صبحگاه (امیدوارم) از بین رفته است، احتمالا احساس گرسنگی میکنید، اما سوزش ناخوشایند معده شما باعث می شوداز خوردن غذا پرهیز کنید اگر شمارنج می برید، سعی کنید چند وعده غذایی کوچکتر بخورید، نه سه عدد بزرگ.

-2 کم خونییا سرگیجه

احساس سرگیجه، عوارض جانبی رایج در دوران بارداری است، زیرا میزان قند خونشما تغییر می کند. اگر احساس تهوع دارید، نشستن و سر خود را بین پاها قرار دهید،زیرا این باعث می شود که از سقوط و صدمه زدن به خودتان جلوگیری شود.

رگهای واریسی

رگهای واریسی یک عارضه عادی از افزایش جریان خون در دوران بارداری است.  پای خود را بالا بیاورید - این باعثمی شود که خون در حال گردش باشد و فشار روی پاها شما را کاهش دهد.

مطالب مرتبط:


 هفته چهاردهم بارداری

هفته سیزدهم بارداری

هفته دوازدهم بارداری

هفته یازدهم بارداری


 

 

 

خواص دارویی کاکوتی چیست

دعوای خواهر و برادر نوجوان

آکنه چیست و علت بروز آکنه و درمان آن چیست

بارداری ,هفته ,پانزدهم ,باعث ,سر ,کودک ,هفته پانزدهم ,در هفته ,پانزدهم بارداری ,کودک شما ,باعث می ,هفته پانزدهم بارداری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تحلیل بورس "تیزبین" وبلاگ مسجد امام حسین(ع) روستای كیاگهان و دادقانسرا از توابع بخش کومله شهرستان لنگرود تالارهای پذیرایی/ تالارهای عروسی دانلود جزوه های دانشجویی نرم افزار های من cioghoslintu teracyctern poeharddicco آسمان آبی نمایندگی فروش یو پی اس در تبریز،تهران،اهواز،مشهد و اصفهان